Par mums


01_gorn-mebel%cc%a7u-razosana-720x540

 

Misija –

mēs radām mēbeles,

kas padara Jūs laimīgākus

Kā tas notiek?
Jūsu idejas profesionālu dizaineru rokās pārtop skicēs un rasējumos, pēc kuriem mūsu meistari soli pa solim veido neatkārtojamu Jūsu sapņu telpu.


 

 

Tradīcijas

Mūsu stingrais pamats un balsts ir Gorn saimes iepriekšējās paaudzes, un mēs paliekam uzticīgi ģimenes vērtībām. Mums vissvarīgāk ir – ideāla kvalitāte visā, ko darām. Mūsdienu straujajā dzīves ritmā mēs Jums piedāvājam iespēju izveidot savu miera ostu.

02_gorn-rokas_ar_eveli-720x540

03_skruvspiles-720x540

 

 

Mēs esam veikuši garu ceļu no tradicionālās ražošanas ar rokām līdz inovatīvām tehnoloģijām. Viss aizsākās vairāk nekā pirms pusgadsimta, kad tika dibināta GORN ražotne – Ferdinands Gorns sāka iepazīt augstās mākslas mēbeļu pasauli caur galdnieka un namdara arodu. Brīnumainā kārtā senatnīgie Ferdinanda Gorna instrumenti bija saglabājušies, un mēs tos esam nofotografējuši un ievietojuši mūsu mājas lapā. Tieši Ferdinands Gorns spēja aizraut savu dēlu Rūdolfu ar radīšanas sniegto prieku un ar tiekšanos uz ideālu.


 

 

“Perestroika”

Pēc-perestroikas periodā Rūdolfs Gorns, kopā ar partneriem no Vācijas, izveidoja vienu savām pirmajām ekskluzīvu mēbeļu ražotnēm Latvijā. Šī ražotne atšķīrās no citām, jo nodrošināja pilnu ražošanas ciklu no materiālu sagatavošanas līdz mēbeļu ražošanai. Tolaik augstas kvalitātes mēbeļu priekšrocības tā īsti spēja novērtēt tikai Vācijas un Skandināvijas valstu iedzīvotāji.

04_gorn-darbnica-720x540

05_gorn-mebel%cc%a7u-razoana-urbis-720x540

 

 

Desmitiem gadu ilgā Eduarda Gorna un vectēva pieredze pārvērta ražotni par augsti tehnoloģisku, zem viena jumta apvienojot gan inovatīvas tehnoloģijas, gan galdnieku-sarkankoka meistaru roku veiklību un izcilību. Ideālu mēbeļu lielizmēra detaļu izmēru un formu precizitāti nodrošina augstas precizitātes apstrādes centri, savukārt apdare un montāža tradicionāli tiek veikta tikai ar rokām. Profesionāļu dizaina ideju lidojums un kopīgs darbs soli pa solim pārvērš labākos izejmateriālus lepnuma priekšmetos cilvēkiem, kam piemīt gaumes izjūta un kas tādējādi var īstenot savus sapņus.